Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK

L23,500

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 50 Nm / 442.5 in-lbs
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 25/32 “

SKU: 602320500 Tags: ,

L23,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 50 Nm / 442.5 in-lbs
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 25/32 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë kompakte për zonat e aplikimit universal
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për ndriçim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë25 Nm / 221,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 50 Nm / 442,5 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 1.5 – 6 Nm // 13.3 – 53.1 ft. L
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 20 mm / 25/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1800 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 0.00625 – 0.51181 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,6 kg / 3,5 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 77 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 88 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Karikues SC 30
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 145
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart