Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

L2,200

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

Përshkrim

  • I përshtatshëm për përfundim të imët në metale të forta dhe mjete të veshura me karabit, gize gri, bakër, alumin, qelq, qeramikë

L2,200

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

Përshkrim

  • I përshtatshëm për përfundim të imët në metale të forta dhe mjete të veshura me karabit, gize gri, bakër, alumin, qelq, qeramikë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Diametri x trashësi x vrimë 150 x 20 x 20 mm
  • Shkalle dhe fortesi 80 J
  • I përshtatshëm për DDS 150 / Ds W 3150

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GURË PËR ZMERILUESE BANGO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 8000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 8000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart