Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK UNIVERSAL PËR DRU

DISK UNIVERSAL PËR DRU

Përshkrim

 • Gama shumë e gjerë e përdorimeve në punimet e drurit
 • Për rezultate shumë të mira, të prera të pastra për prerje gjatësore ose tërthore në dru të butë dhe drurë
 • Përshtatshëm në mënyrë të përsosur për dru të fortë dhe kompensatë, chipboards të patrajtuara, të veshura ose të veshura, MDF, materiale të përbëra
 • Konsumi i lartë i energjisë kështu që sharra duhet të ketë një motor me performancë të lartë
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK UNIVERSAL PËR DRU

DISK UNIVERSAL PËR DRU

Përshkrim

 • Gama shumë e gjerë e përdorimeve në punimet e drurit
 • Për rezultate shumë të mira, të prera të pastra për prerje gjatësore ose tërthore në dru të butë dhe drurë
 • Përshtatshëm në mënyrë të përsosur për dru të fortë dhe kompensatë, chipboards të patrajtuara, të veshura ose të veshura, MDF, materiale të përbëra
 • Konsumi i lartë i energjisë kështu që sharra duhet të ketë një motor me performancë të lartë
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima 216 x 2.4 x 30 mm
 • Materiali HW / CT
 • Numri i dhëmbëve 24-84
 • Forma e dhëmbit WZ
 • Trashësia e tehut prej çeliku 1,8 mm
 • Këndi i grabitjes 5 ° neg.
 • I përshtatshëm përKS 216 M Lasercut / KGS 216 M / KGS 216 Plus / KGSV 216 M / KGSV 72 Xact / KGSV 72 Xact SYM
 • Paketimi Kutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: DISK UNIVERSAL PËR DRU

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK UNIVERSAL PËR DRU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
SHARRË VERTIKALE STEB 70 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OFE 738
FREZË VERTIKALE OFE 738
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart