Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK

L79,500

MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.2 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Beton shpues me shpime çekani: 24 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600211500 Tags: ,

L79,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK

MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.2 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4500 bpm
Beton shpues me shpime çekani: 24 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekan jashtëzakonisht i lehtë dhe kompakt me kabëll me ndërfaqen e integruar të nxjerrjes
 • Performanca maksimale e shpimit, efikasiteti dhe jeta e shërbimit falë teknologjisë pa furça dhe veprimit të çekanit me performancë të lartë
 • Shpime pa pluhur me nxjerrjen kompakte të pluhurit ISA 18 LTX 24 (aksesor)
 • Çekiç i kombinuar me 3 funksione: shpimi i çekanit, shpimi dhe gdhendja
 • Metabo VibraTech (MVT): duke punuar, gjithashtu vazhdimisht, në një mënyrë të lodhjes së ulët ndërsa mbron shëndetin e përdoruesit
 • Metabo Quick: bllokim i shpejtë, pa mjete për të punuar me njësi shpuese të SDS-plus dhe të drejta
 • Elektronikë Vario Constamatic (VTC) për punë me përvojë në materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat mbeten pothuajse konstante nën ngarkesë
 • Dyfish i sigurt falë fikjes elektronike dhe mekanike të sigurisë kur bllokohet stërvitja
 • Drita LED e punës për pamje optimale të vendit të shpimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 2.2 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4500 bpm
 • Beton shpues me shpime çekani 24 mm / 1 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 5/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1200 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.4 kg / 7.5 bs

Dridhje

 • Beton shpues me çekan10.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 8.6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 165 L
 • Bravë pa çelës për mjetet me fyell cilindrik
 • dorezë anësore e veshur me gome

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart