Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI

L178,000

TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI

Heqja e copave, planifikimi: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Trashësia e stolit të heqjes së çipave: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 2200 W

SKU: 0114026000 Tags: ,

L178,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI

TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI

Heqja e copave, planifikimi: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Trashësia e stolit të heqjes së çipave: 0 – 3 mm // 0 – 1/8 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 2200 W

Përshkrim

 • Shndërrim i thjeshtë nga rrafshuesi i sipërfaqes në trashësi stoli pa mjete
 • Pajisjet e qëndrueshme për ushqimin uniform të pjesëve të punës
 • Tabela e trashësisë e bërë prej gize të fortë, jo-gërryese gri
 • Rregullim i përshtatshëm i lartësisë me dorezë me fiksime
 • Tehe rrafshuese me teh të dyfishtë për jetë më të gjatë shërbimi
 • Gardh bashkues, rrotullues 90 ° -45 °
 • Motor i fuqishëm universal për makinë të fuqishme tërheqëse dhe madje edhe planifikim
 • Motor me induksion të qetë, pa mirëmbajtje dhe i fortë.
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat1110 x 620 x 960 mm // 3.7 x 2.1 x 3.2 ft
 • Pllaka salcë L x W1040 x 260 mm // 3.4 x 0.9 “
 • Heqja e copave, planifikimi 0 – 3 mm // 0 – 1/8 “
 • Trashësia e stolit të heqjes së çipave 0 – 3 mm // 0 – 1/8 “
 • Pllaka salcë materialeAlumini i hedhur
 • Tabela e trashësisë së materialitGize gri
 • Tabela e trashësisë L x W400 x 260 mm // 15 3/4 x 10 1/4 “
 • Lartësia / gjerësia e kalimit: 160/260 mm // 6 5/16 / 10 1/4 “
 • Shkalla e ushqimit: 5 m / min / 16 ft / min
 • Diametri i boshtit të tehut 63 mm / 2 1/2 “
 • Numri i fletëve2
 • Revolucionet e boshtit të tehut 6500 rpm
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar2200 W
 • Fuqia e daljes1600 W
 • Pesha 71 kg / 157 lbs

Emetimi i zhurmës

 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • teh rrafshues të kthyeshëm të disponueshëm të integruar
 • Shkop shtytës
 • Grykë nxjerrëse
 • Rrotat e transportit
 • gardh bashkues i shkurtër, rrotullues
 • Kapak i nxjerrjes së çipave

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.6.1 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTRIK DORE ULA 12 LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart