Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LETËR ZMERILE SHIRIT

L1,300

LETËR ZMERILE SHIRIT

Përshkrim

  • Letër lëmuese me cilësi të lartë (oksid alumini) me shpërndarje të dendur, heqje të lartë të materialit dhe qëndrueshmëri të gjatë. Përdorimi universal: Për bluarjen dhe zhvlerësimin e metaleve, çeliqe jo të lidhur dhe me lidhje të ulët, gize, lidhje alumini, bronzi, bronzi, veshje metali të fortë, gome, plastike etj.
  • Shpejtësia rrethore e rekomanduar: 25-35 m / s

L1,300

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LETËR ZMERILE SHIRIT

LETËR ZMERILE SHIRIT

Përshkrim

  • Letër lëmuese me cilësi të lartë (oksid alumini) me shpërndarje të dendur, heqje të lartë të materialit dhe qëndrueshmëri të gjatë. Përdorimi universal: Për bluarjen dhe zhvlerësimin e metaleve, çeliqe jo të lidhur dhe me lidhje të ulët, gize, lidhje alumini, bronzi, bronzi, veshje metali të fortë, gome, plastike etj.
  • Shpejtësia rrethore e rekomanduar: 25-35 m / s

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Përmasat 50 x 1020 mm
  • Ashpërsia P60, P80, P100, P120, P180, P240, P400
  • Njësia e shitjeve 3

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LETËR ZMERILE SHIRIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
elektropompe-zhytese-tbp-5000-m
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.2 18 V
COMBO SET 2.3.2 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 216
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK PËR DRU TË FORTË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart