Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”

L3,500

DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”

Përshkrim

 • Gama shumë e gjerë e përdorimeve në punimet e drurit
 • Për rezultate të prerjes së pastër për copëtim ose prerje tërthore në dru të butë dhe drurë
 • I përshtatshëm për dru të fortë dhe kompensatë, chipboards të patrajtuara, të veshura ose të veshura, MDF, materiale të përbëra
 • Konsumi i lartë i energjisë kështu që sharra duhet të ketë një motor me performancë të lartë
SKU: 628062000 Tags: ,

L3,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”

DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”

Përshkrim

 • Gama shumë e gjerë e përdorimeve në punimet e drurit
 • Për rezultate të prerjes së pastër për copëtim ose prerje tërthore në dru të butë dhe drurë
 • I përshtatshëm për dru të fortë dhe kompensatë, chipboards të patrajtuara, të veshura ose të veshura, MDF, materiale të përbëra
 • Konsumi i lartë i energjisë kështu që sharra duhet të ketë një motor me performancë të lartë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima216 x 2.4 x 30 mm
 • Materiali HW / CT
 • Numri i dhëmbëve30
 • Forma e dhëmbit WZ
 • Trashësia e tehut prej çeliku 1,6 mm
 • Këndi i grabitjes 22 °
 • I përshtatshëm për dyshemetë TTS 216 / TS 216
 • PaketimiKutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 850-115
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”
DISK DRURI “PRECISION CUT WOOD – CLASSIC”
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart