Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DISK PËR DRU TË FORTË

DISK PËR DRU TË FORTË

Përshkrim

 • Për prerje të trashë dhe gjysëm të imët me ushqim të vazhdueshëm. Ideale për makinat me shpejtësi të lartë ushqimi / konsum të ulët të energjisë
 • Rezultate të mira të prerjes për prerje të drejta në dru të fortë
 • Pjesërisht i përshtatshëm për ndërtimin e drurit me thonjtë dhe mbetjet e betonit
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DISK PËR DRU TË FORTË

DISK PËR DRU TË FORTË

Përshkrim

 • Për prerje të trashë dhe gjysëm të imët me ushqim të vazhdueshëm. Ideale për makinat me shpejtësi të lartë ushqimi / konsum të ulët të energjisë
 • Rezultate të mira të prerjes për prerje të drejta në dru të fortë
 • Pjesërisht i përshtatshëm për ndërtimin e drurit me thonjtë dhe mbetjet e betonit
 • Jetëgjatësia veçanërisht e gjatë e mjetit falë cilësisë më të mirë të karabit dhe dhëmbëve të imët
 • Prerje precize, me zhurmë të ulët dhe minimizim të dridhjeve falë lojërave elektronike të zgjeruara me lazer (dhe pjesërisht stolive me lazer) si dhe fletëve të çelikut të lazer të bëra nga çeliku i sinterizuar
 • Mbajtëse dytësore për teh sharre rrethore me 216, 250, 254 dhe mbi 300 mm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri x gjerësia e prerjes x vrima 350 x 2.8 x 30 mm
 • Materiali HW / CT
 • Numri i dhëmbëve 22
 • Forma e dhëmbit FZ
 • Trashësia e tehut prej çeliku 1,8 mm
 • Këndi i grabitjes 22 °
 • I përshtatshëm përTK 350 deri në 1983
 • PaketimiKutia e kartonit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: DISK PËR DRU TË FORTË

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISK PËR DRU TË FORTË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BEV 1300-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart