Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER

Për matjen e distancës në kantiere dhe në punime rrugore

 • Perimetri i rrotës: 1 m
 • Diametri i rrotës: 318.5 mm
 • Saktësia e matjes: < 0,05%
 • Maks. diapazoni i matjes së gjatësisë: 9999.99 m
 • Materiali: Alumini për derdhje
 • Pesha: 3900 g
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER

MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER

Për matjen e distancës në kantiere dhe në punime rrugore

 • Perimetri i rrotës: 1 m
 • Diametri i rrotës: 318.5 mm
 • Saktësia e matjes: < 0,05%
 • Maks. diapazoni i matjes së gjatësisë: 9999.99 m
 • Materiali: Alumini për derdhje
 • Pesha: 3900 g

Përshkrim

 • Banak cilësor “Made in Germany”.
 • I papërshkueshëm nga pluhuri dhe spërkatjet
 • Numërimi i kundërt është i mundur
 • Rrota e plotë me disqe prej alumini të derdhur solide për butësi maksimale
 • Kornizë qëndruese e palosshme
 • Frena e integruar parandalon gabimet në matje
 • Shufra udhëzuese e palosshme
 • Gomë e rrumbullakët e bluar saktësisht në diametër 318,5 mm – korrespondon saktësisht me perimetrin 1 m
 • Çdo rrotë matës inspektohet individualisht dhe pajiset me etiketa inspektimi
 • Kornizë e salduar me robot – për cilësi të qëndrueshme
 • Së bashku me përshtatësin e hekurudhës, gjithashtu i përshtatshëm për matjet e hekurudhave (nuk përfshihet në objektin e dorëzimit)
 • Përfshirë çantën e magazinimit

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET MAJASH PËR BETON
PISTOLET MAJASH PËR BETON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Frezë vertikale ROUTER OF 1100-E
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON ME NGJITJE TË FORTË FILLESTARE
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart