Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PRIMER PLASTIK RIPLAST

Add your review

Astar ngjitëse për plastika më të zakonshme

  • Përmbajtja: 200 ml

Primeri i plastikës përmirëson ngjitjen e ngjitësve të plastikës REPLAST në sipërfaqe të ndryshme plastike.

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PRIMER PLASTIK RIPLAST

PRIMER PLASTIK RIPLAST

Astar ngjitëse për plastika më të zakonshme

  • Përmbajtja: 200 ml

Primeri i plastikës përmirëson ngjitjen e ngjitësve të plastikës REPLAST në sipërfaqe të ndryshme plastike.

Njoftim

Kryeni teste paraprake për të siguruar përputhshmërinë e sipërfaqes.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe në përvojën tonë; ne ju këshillojmë të bëni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të gamës së gjerë të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si një shërbim këshillimor, asnjë përgjegjësi nuk merret përsipër në lidhje me ofrimin e këtij shërbimi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose këshilltari ishte duke vepruar me keqbesim. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të përmirësuar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PRIMER PLASTIK RIPLAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 4 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E MOTORRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PAKO ME GOZHDA DIGA® WO-1/21
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Stol pune me rrota per serviset
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart