Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLET MAJASH PËR BETON

Add your review

Pajisja e gazit me performancë të lartë për ndeshjet e betonit, çelikut dhe tullave të ngurta/muraturës.

 • Energjia e fiksimit: 105 J
 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i rimbushjes së baterisë/baterisë: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të thonjve për ngarkesën e baterisë: 3000 copë
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • I përshtatshëm për min./max. Gjatësia e thonjve: 15-40 mm
 • I përshtatshëm për min./max. Diametri i thonjve: 2.6 – 3.7 mm
 • Gjatësia: 435 mm
 • Gjerësia: 124 mm
 • Lartësia: 365 mm
 • Pesha e makinës me bateri të rimbushshme: 3.7 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLET MAJASH PËR BETON

PISTOLET MAJASH PËR BETON

Pajisja e gazit me performancë të lartë për ndeshjet e betonit, çelikut dhe tullave të ngurta/muraturës.

 • Energjia e fiksimit: 105 J
 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i rimbushjes së baterisë/baterisë: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të thonjve për ngarkesën e baterisë: 3000 copë
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • I përshtatshëm për min./max. Gjatësia e thonjve: 15-40 mm
 • I përshtatshëm për min./max. Diametri i thonjve: 2.6 – 3.7 mm
 • Gjatësia: 435 mm
 • Gjerësia: 124 mm
 • Lartësia: 365 mm
 • Pesha e makinës me bateri të rimbushshme: 3.7 kg

Përshkrim

Aplikim universal

I pavarur nga sistemet e ajrit të kompresuar të palëvizshëm ose të lëvizshëm

Jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur

Revista mund të zëvendësohet pa kërkuar mjete

Punë komode dhe pa mundim

Dizajn i lehtë, kompakt me krah të shkurtër kontakti dhe zmbrapsje shumë të ulët

Njoftim

Koha e karikimit: Minimumi 24 orë për karikimin fillestar dhe pas periudhave të gjata pa përdorim

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLET MAJASH PËR BETON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë pastrimi për brendësinë e automjetit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIKSUES VIDASH AUTO SCREW RETAINER
FIKSUES VIDASH AUTO SCREW RETAINER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart