Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV

Komponim ngjitës dhe izolues me cilësi të lartë për përdorim në industri dhe në sektorin e automobilave.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj kimikateve

 • Mund të përdoret gjithashtu në zona kritike në të cilat vula bie në kontakt me lëngje të ndryshme
 • Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj vajit të motorit dhe vajit të transmisionit, ftohësit dhe agjentit kundër ngrirjes

Sistemi i forcimit jo acid

 • Jo gërryes, prandaj nuk ka ndikim negativ në komponentët elektronikë dhe në sondat lambda

Ngjitës në kanaçe me ajër të kompresuar

 • Lehtë për t’u shpërndarë pa ndihmë shtesë
 • Rruazat e imta lejojnë që produkti të aplikohet në mënyrë uniforme

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV

Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV

Komponim ngjitës dhe izolues me cilësi të lartë për përdorim në industri dhe në sektorin e automobilave.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj kimikateve

 • Mund të përdoret gjithashtu në zona kritike në të cilat vula bie në kontakt me lëngje të ndryshme
 • Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj vajit të motorit dhe vajit të transmisionit, ftohësit dhe agjentit kundër ngrirjes

Sistemi i forcimit jo acid

 • Jo gërryes, prandaj nuk ka ndikim negativ në komponentët elektronikë dhe në sondat lambda

Ngjitës në kanaçe me ajër të kompresuar

 • Lehtë për t’u shpërndarë pa ndihmë shtesë
 • Rruazat e imta lejojnë që produkti të aplikohet në mënyrë uniforme

Njoftim

Kur vulosni p.sh. Tiganët e vajit dhe kutitë e shpejtësisë është jetike që asnjë izolues të mos futet në brendësi. Për këtë arsye rekomandojmë aplikimin e izoluesit në një sipërfaqe të pjesës bashkuese. Lidhni të dyja pjesët dhe më pas shtypni me kujdes me dorë dhe rrëshqisni lehtë kundër njëra-tjetrës. Më pas ndani sërish pjesët dhe më pas hiqni ngjitësin që ka hyrë brenda. Lidhni përsëri përbërësit brenda një maksimumi. prej 5 minutash dhe shtrëngojeni fort. Përpara vënies në punë, vëzhgoni kohën e ngurtësimit (në varësi të trashësisë së ngjitësit).

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe bazohen në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MIG/MAG MM 350
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Karrocë për vijëzim rrugësh
Karrocë për vijëzim rrugësh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Gërmues llamarine A 16-A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart