Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER

Stërvitja jashtëzakonisht e fuqishme me çekiç me amortizues aktiv të dridhjeve dhe stërvitje të këmbyeshme, duke e bërë atë ideale për shpime seri

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 850 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 0-1300 rpm
 • Min./maks. shkalla e ndikimit: 0-4000 rpm
 • Pajisja mbajtëse e veglave: E përshtatshme për SDS-plus
 • Energjia e ndikimit: 3.2 J
 • Funksionet: Funksioni i daltës, Pozicioni i rregullueshëm i daltës, Kapësja e këmbyeshme, Rrotullimi në drejtim të akrepave të orës/kundër
 • akrepave të orës, Ndalesa e goditjes për shpime normale, Çelësi i mbytjes, Butoni i kyçjes për funksionim të vazhdueshëm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në beton: 4-28 mm
 • Min./maks. Gama e rekomanduar e shpimit për performancë optimale (në beton): 6-18 mm
 • Maks. Diametri i shpimit të shpimit të zbrazët në muraturë: 68 mm
 • Pesha e makinës: 3.1 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER

MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER

Stërvitja jashtëzakonisht e fuqishme me çekiç me amortizues aktiv të dridhjeve dhe stërvitje të këmbyeshme, duke e bërë atë ideale për shpime seri

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 850 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 0-1300 rpm
 • Min./maks. shkalla e ndikimit: 0-4000 rpm
 • Pajisja mbajtëse e veglave: E përshtatshme për SDS-plus
 • Energjia e ndikimit: 3.2 J
 • Funksionet: Funksioni i daltës, Pozicioni i rregullueshëm i daltës, Kapësja e këmbyeshme, Rrotullimi në drejtim të akrepave të orës/kundër
 • akrepave të orës, Ndalesa e goditjes për shpime normale, Çelësi i mbytjes, Butoni i kyçjes për funksionim të vazhdueshëm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në beton: 4-28 mm
 • Min./maks. Gama e rekomanduar e shpimit për performancë optimale (në beton): 6-18 mm
 • Maks. Diametri i shpimit të shpimit të zbrazët në muraturë: 68 mm
 • Pesha e makinës: 3.1 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Aplikacione fleksibël

Kapësja e lëshimit të shpejtë do të thotë që mjeti mund të konvertohet nga arbori i makinës SDS në një çakje standarde shpimi në vetëm disa hapa.

Përparim jashtëzakonisht i shpejtë i shpimit

Energji me ndikim të lartë

Punë pa mundim

Për shkak të dridhjeve të ulëta, makina mund të përdoret për një periudhë të gjatë pa shenja lodhjeje.

Universale

Funksioni i gdhendjes do të thotë që makina mund të përdoret edhe për punë korrigjuese.

Zvogëlon rrezikun e thyerjes së kabllove

Zhytje e topit lëvizëse në kabllon e rrjetit

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON ME NGJITJE TË FORTË FILLESTARE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKONI NGJITËS - KLASA E USHQIMIT
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart