Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NIVEL DIGJITAL SPIRIT

Add your review

Niveli dixhital i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri me profil të qëndrueshëm metalik të lehtë

 • Gjatësia: 61 cm
 • Gjerësia: 60 mm
 • Lartësia: 30 mm
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 2 copë
 • Emërtimi i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1,5 V Mignon AA
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 65
 • Ekrani i vlerës së matur: 0,1 mm
 • Saktësia e matjes (për gjatësi): 0,5 mm/m
 • Saktësia e matjes për matjet e sipërme (për gjatësi): 0,5 mm/m
 • Saktësia e matjes së shkallëve: 0,029 gradë
 • Saktësia matëse e shkallëve për matjet e sipërme: 0,029 gradë

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NIVEL DIGJITAL SPIRIT

NIVEL DIGJITAL SPIRIT

Niveli dixhital i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri me profil të qëndrueshëm metalik të lehtë

 • Gjatësia: 61 cm
 • Gjerësia: 60 mm
 • Lartësia: 30 mm
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 2 copë
 • Emërtimi i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1,5 V Mignon AA
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 65
 • Ekrani i vlerës së matur: 0,1 mm
 • Saktësia e matjes (për gjatësi): 0,5 mm/m
 • Saktësia e matjes për matjet e sipërme (për gjatësi): 0,5 mm/m
 • Saktësia e matjes së shkallëve: 0,029 gradë
 • Saktësia matëse e shkallëve për matjet e sipërme: 0,029 gradë

Përshkrim

Lexim i shkëlqyer i vlerave të treguara

Dy ekrane të mëdha, të vendosura qartë, me ndriçim (sipërfaqja matëse e përparme dhe e sipërme e bluarjes)

Udhëzues akustik i animit që mund të fiket

 • Toni i vazhdueshëm në 0.00 gradë në pozicionin horizontal dhe vertikal
 • Rreshtimi i lehtë i objekteve pa kontakt vizual

Lexueshmëri e shkëlqyer dhe jetë e gjatë shërbimi

Blloku i nivelit i bërë nga xhami akrilik me unaza leximi të inkorporuara pa korrozioni

Nuk ka ngjyrosje të lëngshme, saktësi maksimale me temperatura të luhatshme

Lëng i nivelit fluoreshent, shumë rezistent ndaj rrezatimit UV

Sipërfaqe shumë e lëmuar, prandaj e lehtë për t’u pastruar

Veshje pluhur elektrostatike e kuqe

Shkallë shumë e lartë saktësie, edhe për matjet e sipërme

Dy sipërfaqe matëse të bluar

Kapakët fundorë të lehtë për t’u hequr, që reduktojnë ndikimin

Transferimi i niveleve matëse të pjesës së punës

Trajtim i përshtatshëm dhe mbajtje e fortë dhe e sigurt

Dy doreza të përbëra nga doreza plastike me dy përbërës

Dy nivele vertikale

Asnjë rrotullim i rëndë i nivelit të frymës për të lexuar nivelin vertikal

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NIVEL DIGJITAL SPIRIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Stol pune me rrota per serviset
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bashkues biskot druri HVF 800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Krik Krokodil 6 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON ME NGJITJE TË FORTË FILLESTARE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart