Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Gërmues llamarine A 16-A

Thithëse e fuqishme me shpejtësi të lartë prerjeje për përdorim universal

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 350 W
 • Fuqia dalëse: 210 W
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (400 N/mm²): 1.6 mm
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (600N/mm²): 1 mm
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (800N/mm²): 0.7 mm
 • Maks. Kapaciteti i prerjes në fletë alumini (250 N/mm²): 2,5 mm
 • Shpejtësia e prerjes: 1.9 m/min
 • Gjerësia e korsisë së prerjes: 5 mm
 • Pesha e makinës: 1.8 kg
 • Gjatësia e kabllit: 5 m
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Gërmues llamarine A 16-A

Gërmues llamarine A 16-A

Thithëse e fuqishme me shpejtësi të lartë prerjeje për përdorim universal

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 350 W
 • Fuqia dalëse: 210 W
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (400 N/mm²): 1.6 mm
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (600N/mm²): 1 mm
 • Maks. Kapaciteti prerës në llamarina (800N/mm²): 0.7 mm
 • Maks. Kapaciteti i prerjes në fletë alumini (250 N/mm²): 2,5 mm
 • Shpejtësia e prerjes: 1.9 m/min
 • Gjerësia e korsisë së prerjes: 5 mm
 • Pesha e makinës: 1.8 kg
 • Gjatësia e kabllit: 5 m

Lehtësia optimale e trajtimit

Përmasa të kapjes 20% më të holla me kokë të ngushtë marshi.

Jashtëzakonisht miqësore për përdoruesit

 • Sistemi i veprimit të shpejtë për zëvendësim të drejtpërdrejtë të stampimit dhe të kalterit
 • Drejtimi i prerjes mund të rregullohet në mënyrë të ndryshueshme në ngritje prej 45° me 360° me rrotullimin pa vegla të mbajtëses së prerjes

Rregullimi elektronik i shkallës së goditjes

Për materiale të ndjeshme ndaj nxehtësisë (p.sh. plastika) dhe saktësi për prerjen e shabllonit.

Niveli i lartë i qëndrueshmërisë

 • Vula rrotulluese e rrumbullakët zgjat jetën e shërbimit deri në 30% dhe redukton kostot e funksionimit
 • Grilë mbrojtëse e çipave në foletë e ventilimit

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gërmues llamarine A 16-A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER VIZUAL ANTI-FREEZE DHE ADBLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E MOTORRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRIMER PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lubrifikues Kushinetash WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart