Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER

Stërvitës kompakt dhe i fuqishëm për të punuar me çift rrotullues shumë të lartë, p.sh. vrima me diametër të madh, lidhje me vida serike dhe punë trazuese.

 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia e hyrjes: 1200 W
 • Fuqia dalëse: 640 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 70-530 rpm
 • Min./maks. shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale: 70-530 rpm
 • Maks. çift rrotullues i fortë/i butë: 110 / 65 Nm
 • Min./maks. Gjerësia e hapjes së çakut të shpimit: 1,5-13 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në çelik: 16 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në alumin: 22 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në dru: 70 mm
 • Diametri i qafës së shtrëngimit: 43 mm
 • Pesha e makinës: 2.7 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
Tags: ,

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER

TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER

Stërvitës kompakt dhe i fuqishëm për të punuar me çift rrotullues shumë të lartë, p.sh. vrima me diametër të madh, lidhje me vida serike dhe punë trazuese.

 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia e hyrjes: 1200 W
 • Fuqia dalëse: 640 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 70-530 rpm
 • Min./maks. shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale: 70-530 rpm
 • Maks. çift rrotullues i fortë/i butë: 110 / 65 Nm
 • Min./maks. Gjerësia e hapjes së çakut të shpimit: 1,5-13 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në çelik: 16 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në alumin: 22 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në dru: 70 mm
 • Diametri i qafës së shtrëngimit: 43 mm
 • Pesha e makinës: 2.7 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Çift rrotullues i lartë dhe jetë e gjatë shërbimi

Reduktimi i marsheve me 3 faza

Mbrojtja e përdoruesit dhe motorit

Fillimi i butë

Elektronikë konstante

Për tërheqje të vazhdueshme të lartë në të gjithë gamën e shpejtësisë dhe ngarkesës

Rregullimi elektronik i çift rrotullues

Makina fiket sapo të arrihet një çift rrotullues i paracaktuar.

Rrotullimi djathtas/majtas

Ndërprerësit direkt të furçës së karbonit nënkuptojnë se i njëjti çift rrotullues mund të arrihet në të dy drejtimet e drejtimit

Kabllot me defekt mund të zëvendësohen lehtësisht

Sistemi i ndërrimit të kabllove

Njoftim
Dimensionet maksimale të vidave ASSY në dru të butë

12 x 500 mm me fije të pjesshme, 10 x 400 mm me fije të plotë

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE KTS 140 COMBI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SISTEMI DIAGNOSTIK IQ 150 GENERATIA 39
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES FRENASH WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart