Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100

L18,500

BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100

Përshkrim

 • Qëndrim i lehtë dhe i fortë për sharrë mitre
 • Shpejt gati për t’u përdorur falë këmbëve të palosshme të mbyllura
 • Mbështetëse të pjesës së punës të zgjatshme me rrotulla dhe gardh ndalimi për prerje precize të përsëritura (të disponueshme si ndihmëse)
 • Transportuesi i makinës (instalimi pa mjete) e bën atë të përshtatshëm për të gjitha sharrat konvencionale të prodhuesve të njohur
 • Përfshirë 1 palë transportues makinerish (629008000)
 • Gjatësia e përgjithshme: 100 cm
 • Ngarkesa maksimale e peshës në pjesën qendrore: 250 kg
 • Pesha: 16 kg
SKU: 629004000 Tags: ,

L18,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100

BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100

Përshkrim

 • Qëndrim i lehtë dhe i fortë për sharrë mitre
 • Shpejt gati për t’u përdorur falë këmbëve të palosshme të mbyllura
 • Mbështetëse të pjesës së punës të zgjatshme me rrotulla dhe gardh ndalimi për prerje precize të përsëritura (të disponueshme si ndihmëse)
 • Transportuesi i makinës (instalimi pa mjete) e bën atë të përshtatshëm për të gjitha sharrat konvencionale të prodhuesve të njohur
 • Përfshirë 1 palë transportues makinerish (629008000)
 • Gjatësia e përgjithshme: 100 cm
 • Ngarkesa maksimale e peshës në pjesën qendrore: 250 kg
 • Pesha: 16 kg

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3251
MATRAPIK KHE 3251
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 3150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
KOMPLET PUNTO BETONI 4 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100
BAZAMENT PËR TRONKATRICE KSU 100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart