Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GURË BANGO DS 150

L21,900

GURË BANGO DS 150

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 150 x 20 x 20 mm // 6 x 3/4 x 3/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Çift rrotullimi i prishjes: 1,1 Nm / 10 në bs
SKU: 619150000 Tags: ,

L21,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GURË BANGO DS 150

GURË BANGO DS 150

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 150 x 20 x 20 mm // 6 x 3/4 x 3/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W
Çift rrotullimi i prishjes: 1,1 Nm / 10 në bs

Përshkrim

 • Makinë e vogël dhe e kursimit të hapësirës punëtori
 • Motor me induksion me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët, pa mirëmbajtje
 • Motor për rrymë alternative njëfazore
 • Bllokohet bajoneta e mbulesës mbrojtëse për ndërrim të shpejtë dhe të thjeshtë të rrotave
 • Mbrojtës të mëdhenj të mbrojtjes nga shkëndija për mbrojtjen e syve
 • Këmbët prej gome për zbutjen e dridhjeve për mbështetje të sigurt

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje (thickness x trashësi x vrima) 150 x 20 x 20 mm // 6 x 3/4 x 3/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 2980 rpm
 • Tensioni kryesor i rrymës 220 – 240 V
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes 350 W
 • Fuqia e daljes 200 W
 • Çift rrotullimi i prishjes: 1,1 Nm / 10 në bs
 • Pesha: 9,5 kg / 21 kg
 • Gjatësia e kabllit 2 m / 7 ft
Fusha e dorëzimit
 • Disqe bluarje të rregullta të oksidit të aluminit 36 P dhe 60 N
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Syzet e mbrojtjes nga shkëndija
 • Mbështetje e pjesës së punës

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GURË BANGO DS 150”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart