Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX

L40,900

ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2000 – 7600 rpm
Çift rrotullues: 3.5 Nm / 31 në l

SKU: 613080000 Tags: ,

L40,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX

ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2000 – 7600 rpm
Çift rrotullues: 3.5 Nm / 31 në l

Përshkrim

 • Grirësja me kënd të sheshtë me rregullim më të lehtë me rregullimin e shpejtësisë për përpunimin e përsosur të çelikut inox p.sh. kangjella dhe shina dore
 • Veçanërisht e zhvilluar për heqjen e shllakut të saldimit, ndryshkut ose bojës në konstruksione të kornizave të ngushta dhe për të punuar në hapësira të ngushta
 • Jetë më e gjatë shërbimi, më shumë energji: motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar, deri në 20% më shumë kapacitet mbingarkese dhe 50% më shumë çift rrotullues
 • Elektronikë me valë të plotë të kontrolluara nga Thumbwheel Vario-Constamatic (VC) -Vale e plotë për të punuar në materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara dhe me shpejtësi që mbesin pothuajse konstante nën ngarkesë
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës, mbrojtja e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për punë ose prerje me dorën e majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Këndi minimal i arritshëm43 °
 • Rrota bluarje Ø125 mm / 5 “
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
 • Fuqia e daljes590 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë2000 – 7600 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 6300 rpm
 • Çift rrotullues 3.5 Nm / 31 në l
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.3 kg / 5.1 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore4,4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore
 • Disk 1 përplasës Flexiamant Super Konveks (125 mm; P60)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me mbyllje të shpejtë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 9000 G
POMPË UJI P 9000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart