Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT

L51,500

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 34 Nm / 301 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Murator me shpime: 13 mm / 1/2 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 38 mm / 1 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 450/0 – 1600 rpm

SKU: 602103500 Tags: ,

L51,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 34 Nm / 301 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Murator me shpime: 13 mm / 1/2 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 38 mm / 1 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 450/0 – 1600 rpm

Përshkrim

 • Motor i fuqishëm me 4 pole Metabo për shpime të shpejtë dhe vidhosje me vidha
 • Mekanizmi i ndikimit me performancë të lartë për performancën optimale të shpimit
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë34 Nm / 301 in bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 0,7 – 8 Nm // 6 – 71 in-lbs
 • Murator shpimi ill 13 mm / 1/2 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 38 mm / 1 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1600 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 27200 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2 kg / 4,4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim 17 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Vidhja me vidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart