Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DOREZË KRIKETI ME AJËR

Add your review

L12,500

DOREZË KRIKETI ME AJËR DRS 95-1/2″

Mbajtës sheshi: 1/2 ”
Shpejtësia (RPM): 160 rpm
Maks. Çift rrotullues çlodhës: 95 Nm / 841 in-lbs

SKU: 601553000 Tags: ,

L12,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DOREZË KRIKETI ME AJËR DRS 95-1/2″

DOREZË KRIKETI ME AJËR DRS 95-1/2″

Mbajtës sheshi: 1/2 ”
Shpejtësia (RPM): 160 rpm
Maks. Çift rrotullues çlodhës: 95 Nm / 841 in-lbs

Përshkrim

 • I përshtatshëm në mënyrë ideale për të gjitha aplikimet e makinave
 • Aplikim universal për të gjitha detyrat shtrënguese & lehtësuese
 • Çelësi ergonomik fwd / rev
 • Dorezë e gomuar për funksionim ergonomik dhe pa lodhje
 • Tren planetar me performancë të lartë për një jetë të gjatë shërbimi dhe transmetim optimal të forcës
 • Udhëzues i shkarkimit rrotullues miqësor për përdoruesin: pa turbulencë pluhuri në zonën e punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit450 l / min / 16 cfm
 • Mbajtës sheshi1 / 2 “
 • Shpejtësia (RPM) 160 rpm
 • Maks. çift rrotullues çlodhës95 Nm / 841 in-lbs
 • Pesha 1.2 kg / 2.6 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim3,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K0.83 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Collet 6 mm (standardi i industrisë)
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DOREZË KRIKETI ME AJËR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK PËR CARJE 120X20X20 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
DOREZË KRIKETI ME AJËR
DOREZË KRIKETI ME AJËR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart