Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË

L980

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË

Përshkrim

 • Një stërvitje spirale druri e bërë prej çeliku të gradës së lartë, e ngurtësuar, me pikë qendrore
 • Për përdorim në dru të fortë dhe të butë, kompensatë, chipboards etj.
  8 copë, në kuti plastike të fortë dhe me cilësi të lartë, në modelin e veçantë Metabo me një vrimë të çarë të Euro; Shpuese spirale druri e bërë prej çeliku vanadium kromi të shkallës së lartë, e ngurtësuar, me pikë përqendrimi për përdorim në dru të fortë dhe të butë, kompensatë, chipboards, etj.
 • Ø 3/4/5 / 5,5 / 6/7/8/10 mm
SKU: 626705000 Tags: ,

L980

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË

KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË

Përshkrim

 • Një stërvitje spirale druri e bërë prej çeliku të gradës së lartë, e ngurtësuar, me pikë qendrore
 • Për përdorim në dru të fortë dhe të butë, kompensatë, chipboards etj.
  8 copë, në kuti plastike të fortë dhe me cilësi të lartë, në modelin e veçantë Metabo me një vrimë të çarë të Euro; Shpuese spirale druri e bërë prej çeliku vanadium kromi të shkallës së lartë, e ngurtësuar, me pikë përqendrimi për përdorim në dru të fortë dhe të butë, kompensatë, chipboards, etj.
 • Ø 3/4/5 / 5,5 / 6/7/8/10 mm

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
elektropompe-zhytese-tbp-5000-m
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart