Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK

L38,900

ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1550 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.5 Nm / 31 në l

L38,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK

ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1550 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.5 Nm / 31 në l

Përshkrim

 • Mulli i fuqishëm me kënd të sheshtë për të punuar shpejt në kënde akute deri në 43 °
 • Veçanërisht e zhvilluar për heqjen e shllakut të saldimit, ndryshkut ose bojës në konstruksione të kornizave të ngushta dhe për të punuar në hapësira të ngushta
 • Jetë më e gjatë shërbimi, më shumë energji: motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar, deri në 20% më shumë kapacitet të mbingarkesës dhe 50% më shumë çift rrotullues
 • Elektronika me valë të plota Tacho Constamatic (TC): përparim i shpejtë i punës me anë të shpejtësisë konstante nën ngarkesë
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza anësore Metabo VibraTech (MVT) për amortizimin e dridhjeve për të mbrojtur shëndetin e përdoruesit
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës, mbrojtja e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për punë ose prerje me dorën e majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Këndi minimal i arritshëm43 °
 • Rrota bluarje Ø125 mm / 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1550 W
 • Fuqia e daljes940 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 11000 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar11000 rpm
 • Çift rrotullues 3.5 Nm / 31 në l
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.7 kg / 5.9 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarje sipërfaqësore 6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 3.6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Disk 1 përplasës Flexiamant Super Konveks (125 mm; P60)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me mbyllje të shpejtë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GOMINË PËR FLEX 125 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart