Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË VERTIKALE STEB 140

L29,800

SHARRË VERTIKALE STEB 140

Fuqia nominale e hyrjes: 750 W
Druri i thellësisë së prerjes: 140 mm / 5 1/2 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3100 rpm
Pesha (pa kabllo rryme): 2,5 kg / 5,5 lbs

SKU: 601402000 Tags: ,

L29,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË VERTIKALE STEB 140

SHARRË VERTIKALE STEB 140

Fuqia nominale e hyrjes: 750 W
Druri i thellësisë së prerjes: 140 mm / 5 1/2 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3100 rpm
Pesha (pa kabllo rryme): 2,5 kg / 5,5 lbs

Përshkrim

 • Bashkim pjesësh figure jashtëzakonisht të fuqishme me VTC-Electronics për shkurtime të shpejta në dru të butë deri në 140 mm të thellë
 • Sharrja e saktë dhe e përputhur me materialin për shkak të shkallës së ndryshueshme të goditjes, goditjes së lavjerrësit dhe udhëzimit të fletës së sharrës me shtrirje të ulët me mbështetjen e pranverës
 • Metabo Quick për ndryshimin e tehut të sharrës pa mjete dhe me nxjerrjen automatike
 • Funksioni i përzgjedhjes së fryrjes së çipit siguron pamje të lirë të vijës së prerjes
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) për punë me materiale që kërkojnë norma të personalizuara të goditjes, të cilat mbeten konstante nën ngarkesë
 • Jetëgjatësi e gjatë falë dizajnit optimal të ingranazheve dhe motorëve dhe strehimit të fortë të ingranazheve të aluminit me hedhje të ngurtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar750 W
 • Fuqia e daljes420 W
 • Druri i thellësisë së prerjes 140 mm / 5 1/2 “
 • Thellësia e prerjes metal NF 35 mm / 1 3/8 “
 • Çeliku i fletës së thellësisë së prerjes: 10 mm / 3/8 “
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: – 45 / + 45 °
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit4
 • Goditje në punë boshe1000 – 3100 rpm
 • Goditje e tehut të sharrës 26 mm / 1 1/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.5 kg / 5.5 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Druri për sharrim10,4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Sharrja e metalit8,4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 101 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Çelës gjashtëkëndësh

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË VERTIKALE STEB 140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-400-BL
SHARRË VERTIKALE STEB 140
SHARRË VERTIKALE STEB 140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart