Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG

L98,000

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 24000 l / h / 6340 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 9 m / 30 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft
Madhësia maksimale e grimcave deri në: 46 mm / 1 13/16 “

SKU: 604113000 Tags: ,

L98,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 24000 l / h / 6340 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 9 m / 30 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft
Madhësia maksimale e grimcave deri në: 46 mm / 1 13/16 ”

Përshkrim

 • Për kullimin dhe pompimin e gropave të ndërtimit, bodrumeve dhe boshteve. Gjithashtu për pompimin e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza në ambiente industriale dhe shtëpiake.
 • Vulosje mekanike për mbrojtjen e pompës nëse uji është veçanërisht i dendur ose përmban grimca të mëdha
 • Vetë-pastrimi Vortex-helikë për të minimizuar bllokimet
 • Projektuar për modalitetin e vazhdueshëm me mënyrën e funksionimit të motorit S1
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Ndërprerësi notues për modalitetin automatik
 • I përshtatshëm për përdorim të lëvizshëm dhe të palëvizshëm falë dorezave ergonomike dhe qëndrueshmërisë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar900 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit: 24000 l / h / 6340 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 9 m / 30 ft
 • Presioni maksimal 0,9 bar / 13,1 psi
 • Thellësia maksimale e zhytjes 7 m / 23 ft
 • Fije femërore për shkarkimin e portit2 “
 • Strehim pompëGize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP 68
 • Madhësia maksimale e grimcave deri në 46 mm / 1 13/16 “
 • Numri i shtytësve 1
 • Përmasat: 275 x 210 x 412 mm // 10 13/16 x 8 1/4 x 16 7/32 “
 • Pesha 17,9 kg / 39,5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 10 m / 33 ft
Fusha e dorëzimit
 • Ndërprerësi notues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2"
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart