Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G

L65,000

POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 9000 l / h / 2378 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 51 m / 167 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 9 m / 30 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 100 l / 26,4 gal

SKU: 600977000 Tags: ,

L65,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G

POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 9000 l / h / 2378 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 51 m / 167 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 9 m / 30 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 100 l / 26,4 gal

Përshkrim

 • Për furnizim automatik me ujë, për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Enë presioni për kursimin e energjisë dhe sigurimin e ujit me zhurmë të ulët
 • Çelës presioni në rezervuar për aktivizimin automatik në rast të rritjes së kërkesës për ujë
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 6 spërkatës
 • Për rrymën alternative me një fazë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes 1900 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 9000 l / h / 2378 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 51 m / 167 ft
 • Presioni maksimal: 5,1 bar / 74 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes 9 m / 30 ft
 • Presioni i ndezjes rreth 1.5 bar / 21,8 psi
 • Presioni i fikjes përafërsisht 3,9 bar / 56,6 psi
 • Porta thithëse 1 fije femërore 1/4 “
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht 100 l / 26,4 gal
 • Strehim pompë Gize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • TankSteel
 • Numri i shtytësve 1
 • Përmasat 730 x 448 x 740 mm // 28 3/4 x 17 5/8 x 29 1/8 “
 • Pesha 39,9 kg / 83,6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 73 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 85,4 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Kontrolloni Valvulën
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 HVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart