Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH KORRËSE BARI 1200W

L15,900

BOSCH KORRËSE BARI 1200W

 • Një kositëse lëndine për një rezultat perfekt deri në skaj.
 • Dizajni ergonomik i dorezës për funksionim të lehtë
 • E lehtë dhe kompakte për veshje të këndshme dhe manovrim pa probleme
 • Motori Powerdrive garanton një rezultat të besueshëm, edhe në kushtet më të vështira
 • Krehër inovativ i barit. Pritini përgjatë skajit në mure, shtretër lule dhe lëndina
 • Mbledhës bari prej 31 litrash për përmirësimin e kapacitetit të grumbullimit dhe më pak punë për zbrazje
SKU: 0600885B03 Tags: ,

L15,900

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH KORRËSE BARI 1200W

BOSCH KORRËSE BARI 1200W

Fusha e furnizimit
3,600 H85 B02
Bari tërheqës 31 l

Përshkrim i produktit

 • Një kositëse lëndine për një rezultat perfekt deri në skaj.
 • Dizajni ergonomik i dorezës për funksionim të lehtë
 • E lehtë dhe kompakte për veshje të këndshme dhe manovrim pa probleme
 • Motori Powerdrive garanton një rezultat të besueshëm, edhe në kushtet më të vështira
 • Krehër inovativ i barit. Pritini përgjatë skajit në mure, shtretër lule dhe lëndina
 • Mbledhës bari prej 31 litrash për përmirësimin e kapacitetit të grumbullimit dhe më pak punë për zbrazje

Përfitimet e përdoruesit

 • Risi: krehja e barit e shkurton lëndinën tuaj në mënyrë perfekte në buzë.
 • E lehtë: e lehtë për tu trajtuar dhe transportuar – vetëm 6.8 kg.
 • E fuqishme: motori Powerdrive me 1,200 vat ju siguron që të mund të punoni pa mundim, madje edhe në bar të lartë.

Karakteristikat për BOSCH ARM 32 MOWER CIRCULAR

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: BOSCH KORRËSE BARI 1200W

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH KORRËSE BARI 1200W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
bosch-elektrogur-700w-115mm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart