Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU

L7,200

BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU

 • Ndizeni, zbuloni, stërviteni!
 • Zbulimi i thjeshtë i kabllove të drejtpërdrejta dhe objekteve metalike
 • Një ekran i qartë i semaforit LED dhe toni paralajmërues tregojnë vendet ku nuk duhet të kryhet shpimi
 • Auto-kalibrim praktik për fillimin e drejtpërdrejtë
 • Trajtim i thjeshtë me një buton
 • Skanoni muret dhe tavanet para shpimit të vrimave për varjen e fotografive ose instalimin e dritave
SKU: 0603681200 Tag:

L7,200

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU

BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU

 • Ndizeni, zbuloni, stërviteni!
 • Zbulimi i thjeshtë i kabllove të drejtpërdrejta dhe objekteve metalike
 • Një ekran i qartë i semaforit LED dhe toni paralajmërues tregojnë vendet ku nuk duhet të kryhet shpimi
 • Auto-kalibrim praktik për fillimin e drejtpërdrejtë
 • Trajtim i thjeshtë me një buton
 • Skanoni muret dhe tavanet para shpimit të vrimave për varjen e fotografive ose instalimin e dritave

Zbulimi i shpejtë dhe i lehtë për shpime më të sigurta
Rezultate të shpejta dhe të lehta – skanoni muret dhe tavanet shpejt me detektorin Truvo. Gjeni objektet metalike dhe kabllot e drejtpërdrejta njëfazore për mbrojtje më të madhe të përdoruesit kur shponi vrima, mbyllni fotografi ose instaloni drita. Sistemi i semaforit LED dhe tonet paralajmëruese tregojnë vendet ku nuk duhet të kryhen shpimet dhe koncepti i funksionimit me një buton e bën të lehtë trajtimin.

Funksionet dhe Avantazhet e Truvo

Merrni dhe shkoni – skanim i lehtë me prekjen e një butoni
Parimi me një buton me kalibrim automatik-thjesht përdorni butonin ON/OFF dhe filloni skanimin pa hapa të mëtejshëm.

LED me tre ngjyra për reagime vizuale
Analiza e qartë dhe e thjeshtë e rezultateve – sistemi i semaforit LED ndizet me ngjyrë të kuqe kur një objekt është zbuluar, i verdhë kur njëri është afër dhe jeshil kur gjithçka është e qartë. Reagimi vizual shoqërohet me një sinjal paralajmërues akustik të dobishëm.

Shenjat e sakta për shpime më të sigurta
Përdorni me lehtësi linjat në anën e mjetit për të shënuar me saktësi rezultatet gjatë funksionimit.

 

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

 

Videos: BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
bosch-elektrogur-700w-115mm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart