Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH ELEKTROGUR 701W

L8,580

BOSCH ELEKTROGUR 701W

Fuqia në dorën tuaj!
Mulli i këndit PWS 700-115 nga Bosch me motorin e tij të fuqishëm 700 Watt ju siguron mjetin e përsosur për prerjen, prerjen, bluarjen dhe furçën e metaleve, si dhe ndarjen e pllakave prej guri dhe për këtë arsye është fleksibël për një sërë aplikimesh. Diametri i tij i ulët i dorezës dhe struktura e tij kompakte ju lejojnë të optimizoni trajtimin dhe mund të punoni në mënyrë të sigurt dhe të monitoruar.

SKU: 06033A2004 Tags: ,

L8,580

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH ELEKTROGUR 701W

BOSCH ELEKTROGUR 701W

Fuqia në dorën tuaj!
Mulli i këndit PWS 700-115 nga Bosch me motorin e tij të fuqishëm 700 Watt ju siguron mjetin e përsosur për prerjen, prerjen, bluarjen dhe furçën e metaleve, si dhe ndarjen e pllakave prej guri dhe për këtë arsye është fleksibël për një sërë aplikimesh. Diametri i tij i ulët i dorezës dhe struktura e tij kompakte ju lejojnë të optimizoni trajtimin dhe mund të punoni në mënyrë të sigurt dhe të monitoruar. Komoditet shtesë dhe punë pa lodhje nga të dyja palët. Mbërthimi i dorës i montueshëm është i siguruar. Mulli i këndit bën përshtypje edhe përmes bllokimit të gishtit të tij me të cilin mund të ndryshoni shpejt, lehtë dhe pa përdorimin e mjeteve disqet. Mulli këndor PWS 700-115 është me sistemin e ri mbrojtës dhe të mbrojtur nga Bosch pluhuri 700. Kjo parandalon bluarjen ose prerjen e pluhurit në mbajtësen e topit të grupeve të mulli të diskut dhe kështu rrit jetën e mulli të diskut.

Pikat kryesore dhe detajet

Siguri e lartë falë kapakut të mbrojtjes së rregullueshme
jetëgjatësia e shtuar falë sistemit të ri të mbrojtjes nga pluhuri
700 W

Dorëzimi

Rast
Rrokje dore
Mbulesa mbrojtëse.

Të dhënat teknike

  • Fuqia 705W
  • Diametri i diskut 115 mm
  • Shpejtësia boshe 11000 rpm
  • Fuqia dalëse 380W
  • Fije mandrinë M14
  • Pesha 1.9 kg
  • Lloji i produktit Mulli me kënd

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH ELEKTROGUR 701W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
bosch-elektrogur-700w-115mm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart