Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH VIDIATOR ME BATERI

L28,200

BOSCH VIDIATOR ME BATERI

 • Goditja më e lehtë me çekiç pa tela nga klasa 18 volt nga Bosch – me funksion goditje me çekiç
 • Trajtim optimal dhe ekuilibër i përsosur midis komoditetit dhe performancës falë peshës së ulët prej 1.5 kg
 • Kutia e shpejtësisë me 2 shpejtësi siguron një çift rrotullues të fuqishëm prej 38 Nm për shpimin dhe vidhosjen
 • Dizajni kompakt me një gjatësi prej 187 mm dhe një dorezë në formë ergonomike e bëjnë stërvitjen / drejtuesin ideal për përdorim sipër dhe në hapësira të ngushta
SKU: 06019D2303 Tags: ,

L28,200

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH VIDIATOR ME BATERI

BOSCH VIDIATOR ME BATERI

 • Goditja më e lehtë me çekiç pa tela nga klasa 18 volt nga Bosch – me funksion goditje me çekiç
 • Trajtim optimal dhe ekuilibër i përsosur midis komoditetit dhe performancës falë peshës së ulët prej 1.5 kg
 • Kutia e shpejtësisë me 2 shpejtësi siguron një çift rrotullues të fuqishëm prej 38 Nm për shpimin dhe vidhosjen
 • Dizajni kompakt me një gjatësi prej 187 mm dhe një dorezë në formë ergonomike e bëjnë stërvitjen / drejtuesin ideal për përdorim sipër dhe në hapësira të ngushta

SPECIFIKIMET TEKNIKE

Datat më të rëndësishme

 • Çift rrotullues (i butë / i fortë / maks.) 18/39 / – Nm
 • Shpejtësia boshe (ingranazhi i parë / ingranazhi i dytë) 0 – 450/0 – 1,400 rpm
 • Numri i goditjeve, max. 19.500
 • Gama e shtrëngimit të Chuck, min./Max. 1/10 mm
 • Tensioni i baterisë 18 -të
 • Nivelet e çift rrotullues 20 + 1
 • Diametri i shpimit Shpimi Ø dru, maks. 30 -të
 • Shpimi Ø çeliku, maks. 10
 • Shpimi Ø muratura, max. 10
 • Diametri i vidës Vidë, max. 7 -të
 • Vlerat totale të dridhjeve (shpime në metal)
 • Vlera e emetimit të dridhjeve ah 3
 • Pasiguria K 1.5
 • Vlerat totale të dridhjeve (shpimi i çekiçit në muraturë)
 • Vlera e emetimit të dridhjeve ah 13
 • Pasiguria K 1.5
 • Vlerat totale të dridhjeve (vida)
 • Vlera e emetimit të dridhjeve ah 2.5
 • Pasiguria K 1.5
 • Informacion për zhurmën / dridhjet
 • Niveli i presionit të zërit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit 95 dB (A)
 • Pasiguria K 3 dB

Niveli i zhurmës me peshë A të mjetit elektrik është zakonisht: Niveli i presionit të zërit dB (A); Niveli i fuqisë së zërit dB (A). Pasiguria K = dB.

GSB 18-2-LI PROFESIONALE: INFORMACION
Pikat kryesore të produktit
Klasa 18 volt nga Bosch. Me një peshë prej 1.5 kg, pajisja jo vetëm që ofron trajtim optimal, por edhe ekuilibrin e përsosur midis komoditetit dhe performancës. Kutia e shpejtësisë me dy shpejtësi e stërvitjes siguron performancë profesionale në punë me një çift rrotullues të fuqishëm prej 38 Nm. Falë modelit kompakt me një gjatësi prej 187 mm dhe dorezës në formë ergonomike, stërvitja / shoferi është ideale për përdorim sipër dhe në hapësira të ngushta. Funksioni i stërvitjes së çekiçit të këtij mjeti elektrik është projektuar për shpime në dru me diametër maksimal 30 mm, në çelik dhe muraturë deri në 10 mm dhe për diametra vidash deri në 7 mm. E pajtueshme me të gjitha bateritë dhe ngarkuesit Bosch Professional 18 volt (sistemi profesional 18V).

Pajisjet dhe aplikimi
GSB 18-2-LI Professional gjithashtu ka Autolock, një kapëse rripi dhe një bateri litium-jon.

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH VIDIATOR ME BATERI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
bosch-elektrogur-700w-115mm
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart