Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH METER ME LAZER

Add your review

L32,500

BOSCH METER ME LAZER

 • Zgjidhja e teknologjisë së lartë për matje të përshtatshme
 • Funksionalitet i lartë për shkak të sensorit të integruar të pjerrësisë 360 °
 • I saktë dhe i lehtë për t’u përdorur për shkak të ekranit të ndriçuar i cili rrotullohet automatikisht në varësi të orientimit të instrumentit
 • Deri në 25,000 matje individuale për ngarkimin e baterisë për shkak të teknologjisë Li-Ion
SKU: 0601072300 Tags: ,

L32,500

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

 • Zgjidhja e teknologjisë së lartë për matje të përshtatshme
 • Funksionalitet i lartë për shkak të sensorit të integruar të pjerrësisë 360 °
 • I saktë dhe i lehtë për t’u përdorur për shkak të ekranit të ndriçuar i cili rrotullohet automatikisht në varësi të orientimit të instrumentit
 • Deri në 25,000 matje individuale për ngarkimin e baterisë për shkak të teknologjisë Li-Ion

TË DHËNAT TEKNIKE

 • Të dhënat më të rëndësishme
 • Diodë lazer 635 nm, <1 mW
 • Gama e matjes 0,05 – 80,00 m
 • Klasa me lazer 2
 • Saktësia e matjes, tipike ± 1.5 mm* (* plus devijim i varur nga përdorimi)
 • Koha e matjes, tipike <0.5 s
 • Koha e matjes, maks. 4 s
 • Furnizimi me energji elektrike
 • 1 bateri Li-Jon 3.7 V (1250 mAh)
 • Çaktivizimi automatik 5 min
 • Pesha, përafërsisht 0,14 kg
 • Njësitë e matjes m/cm/mm
 • Kapaciteti i kujtesës (vlerat) 20 + 1
 • Mbrojtje nga pluhuri dhe spërkatja IP 54
 • Ngjyra lazer E kuqe

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: BOSCH METER ME LAZER

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH METER ME LAZER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
bosch-elektrogur-700w-115mm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart