Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110

L34,970

BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110

Përparësitë

  • Lidheni me kombinimin tuaj pa tel
  • I fuqishëm: 110 Nm çift rrotullues maksimal dhe motor pa furça për një shpejtësi të shpejtë pune
  • I fortë: Mbërthyes metalik për aplikimet më të vështira në vendin e punës
  • Kontrolli i KickBack dhe doreza ndihmëse e cila zvogëlon rrezikun e reagimit të papritur të çift rrotullues në një skenar lidhës
SKU: 06019G030A Tags: ,

L34,970

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110

BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110

Përparësitë

  • Lidheni me kombinimin tuaj pa tel
  • I fuqishëm: 110 Nm çift rrotullues maksimal dhe motor pa furça për një shpejtësi të shpejtë pune
  • I fortë: Mbërthyes metalik për aplikimet më të vështira në vendin e punës
  • Kontrolli i KickBack dhe doreza ndihmëse e cila zvogëlon rrezikun e reagimit të papritur të çift rrotullues në një skenar lidhës
Të dhënat teknike
Të dhëna shtesë
Tensioni i baterisë 18 V
Çift rrotullues (i butë/i fortë/maks.) 47/85/110 Nm
Pesha pa përjashtim bateri 1.5 kg
Shpejtësia pa ngarkesë (ingranazhi i parë / ingranazhi i dytë) 0 – 480 / 0 – 2,100 rpm
Kapaciteti i bllokimit, min./maks. 1.5 / 13 mm
Cilësimet e çift rrotullues 25+2
Lloji i Baterisë Lithium-ion
Maks. shkalla e ndikimit 31,500 bpm
Diametri i shpimit
Maks. diametri i shpimit në dru 82 mm
Maks. diametri i shpimit në muraturë 13 mm
Maks. diametri i shpimit në çelik 16 mm
Diametri i vidës
Maks. diametri i vidës 12 mm
Vlerat totale të dridhjeve (Shpimi në metal)
Vlera e emetimit të dridhjeve ah 2.5 m/s²
Pasiguria K 1.5 m/s²
Vlerat totale të dridhjeve (Shpimi i ndikimit në muraturë)
Vlera e emetimit të dridhjeve ah 15.5 m/s²
Pasiguria K 1.5 m/s²

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH ELEKTROGUR 701W
BOSCH ELEKTROGUR 701W

BOSCH ELEKTROGUR 701W

Sold by BOSCH
L8,580
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart