Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F

L35,900

BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F

Përparësitë

  • I shpejtë i gjithanshëm për përdorim të përditshëm
  • Performanca e përmirësuar për një shpejtësi shpimi të shpejtë dhe shkallë të lartë të heqjes së daltës
  • I besueshëm dhe i fortë me jetë të gjatë për shkak të përbërësve me cilësi të lartë
  • Gamë e gjerë aplikimesh për shpime, shpime me çekiç dhe gdhendje
SKU: 06112A4001 Tags: ,

L35,900

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F

BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F

Përparësitë

  • I shpejtë i gjithanshëm për përdorim të përditshëm
  • Performanca e përmirësuar për një shpejtësi shpimi të shpejtë dhe shkallë të lartë të heqjes së daltës
  • I besueshëm dhe i fortë me jetë të gjatë për shkak të përbërësve me cilësi të lartë
  • Gamë e gjerë aplikimesh për shpime, shpime me çekiç dhe gdhendje
Të dhënat teknike
Të dhënat e performancës
Energjia e ndikimit 2.7 J
Shkalla e ndikimit me shpejtësinë e vlerësuar 0 – 4,000 bpm
Përmasat e mjetit (lartësia) 0 – 900 rpm
Të dhëna shtesë
Fuqia e vlerësuar e hyrjes 830 W
Pesha 2.9 kg
Përmasat e mjetit (gjerësia) 83 mm
Përmasat e mjetit (gjatësia) 407 mm
Mbajtës mjeti 210 mm
Mbajtës mjeti SDS plus
Gama e shpimit
Dia shpuese. beton, copa stërvitje me çekiç 4 – 26 mm
Zgjedh aplikim varg betoni, copa stërvitje me çekiç 8 – 16 mm
Diametri i shpimit në beton me prerës thelbësorë 68 mm
Maks. muratura me diametër shpimi, prerës thelbësorë 68 mm
Maks. diametri i shpimit në metal 13 mm
Maks. diametri i shpimit në dru 30 mm
Vlerat totale të dridhjeve (shpimi i çekiçit në beton)
Vlera e emetimit të dridhjeve ah 1.5 m/s²
Pasiguria K 16.5 m/s²
Vlerat totale të dridhjeve (daltë)
Vlera e emetimit të dridhjeve ah 1.5 m/s²
Pasiguria K 14 m/s²

 

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
BOSCH VIDIATOR ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
BOSCH SEGANASTER PST650 500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH GJURMUES DETEKTOR TRUVOWEU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
BOSCH MATRAPIK ELEKTRIK GBH2-26F
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart