Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21

L21,500

BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21

GSB 18V-21 Professional është stërvitje e besueshme e kombinuar pa tel e nivelit fillestar me funksion shpimi me ndikim në kategorinë 18 V të Bosch. Me 55 Nm çift rrotullues të fortë, jep performancën e nevojshme për aplikimet themelore të shpimit dhe drejtimit të stërvitjes. Kutia e saj e ingranazheve të plota metalike dhe Mbrojtja Elektronike e Celulave ofrojnë cilësi profesionale për përdorim të përditshëm, duke e bërë drejtuesin e stërvitjes të besueshëm dhe të qëndrueshëm. Për më tepër, një dizajn profesional me një kapës 13 mm pa çelës mbështet punën cilësore. Ky mjet ka për qëllim shpimin në dru me një diametër maksimal prej 35 mm, në çelik deri në 13 mm, dhe për diametrat e vidave deri në 10 mm. Funksioni i tij i shpimit të ndikimit gjithashtu bën të mundur punën në muraturë deri në 10 mm. Isshtë në përputhje me të gjitha bateritë dhe karikuesit Bosch Professional 18 V (Sistemi Profesional 18V).

SKU: 06019H1108 Tags: ,

L21,500

Sold by
BOSCH
@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21

BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21

Pikat kryesore të produktit

GSB 18V-21 Professional është stërvitje e besueshme e kombinuar pa tel e nivelit fillestar me funksion shpimi me ndikim në kategorinë 18 V të Bosch. Me 55 Nm çift rrotullues të fortë, jep performancën e nevojshme për aplikimet themelore të shpimit dhe drejtimit të stërvitjes. Kutia e saj e ingranazheve të plota metalike dhe Mbrojtja Elektronike e Celulave ofrojnë cilësi profesionale për përdorim të përditshëm, duke e bërë drejtuesin e stërvitjes të besueshëm dhe të qëndrueshëm. Për më tepër, një dizajn profesional me një kapës 13 mm pa çelës mbështet punën cilësore. Ky mjet ka për qëllim shpimin në dru me një diametër maksimal prej 35 mm, në çelik deri në 13 mm, dhe për diametrat e vidave deri në 10 mm. Funksioni i tij i shpimit të ndikimit gjithashtu bën të mundur punën në muraturë deri në 10 mm. Isshtë në përputhje me të gjitha bateritë dhe karikuesit Bosch Professional 18 V (Sistemi Profesional 18V).

Pajisjet & Aplikimi

GSB 18V-21 Professional gjithashtu përmban 2 marshe, Autolock, dritë LED, Li-jon dhe rrotullim djathtas-majtas.

TË DHËNAT TEKNIKE

Të dhënat më të rëndësishme

Çift rrotullues (i butë/i fortë/maks.) 21/55/- Nm
Shpejtësia pa ngarkesë (ingranazhi i parë / ingranazhi i dytë) 0 – 480 / 0 – 1,800 rpm
Lloji i Baterisë Lithium-ion
Maks. shkalla e ndikimit 27,000 rrahje në minutë
Kapaciteti Chuck, min./max. 1.5 / 13 mm
Tensioni i baterisë 18 V
Pesha pa përjashtim bateri 1.2 kg
Cilësimet e çift rrotullues 20+2

Diametri i vidës

Maks. diametri i vidës 10 mm

Diametri i shpimit

Maks. diametri i shpimit në dru 35 mm
Maks. diametri i shpimit në çelik 10 mm
Maks. diametri i shpimit në muraturë 10 mm

Vlerat totale të dridhjeve (Shpimi në metal)

Vlera e emetimit të dridhjeve ah 2.5 m/s²
Pasiguria K 1.5 m/s²

Vlerat totale të dridhjeve (shpimi i ndikimit në muraturë)

Vlera e emetimit të dridhjeve ah 11 m/s²
Pasiguria K 1.5 m/s²

Informacion për zhurmën/dridhjet

Niveli i presionit të zërit 88 dB(A)
Niveli i fuqisë së zërit 99 dB(A)
Pasiguria K 5 dB

 

Njihuni me produktet tona BOSCH

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH METER ME LAZER

BOSCH METER ME LAZER

Sold by BOSCH
L32,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH SET ELEKTROGUR 2COP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
BOSCH MATRAPIK GBH12-52D 1700W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH ELEKTROGUR 701W
BOSCH ELEKTROGUR 701W

BOSCH ELEKTROGUR 701W

Sold by BOSCH
L8,580
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
BOSCH VIDIATOR PA BATERI GSB18V-110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
BOSCH KORRËSE BARI 1200W
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
BOSCH VIDIATOR ME BATERI GSB18V-21
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart