Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

L3,200

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

  • Për lëmimin / bluarjen e mjeteve HSS

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Diametri x trashësi x vrimë150 x 20 x 20 mm
  • Shkalle dhe fortesi80 J
  • I përshtatshëm për DS W 3150
SKU: 630638000 Tags: ,

L3,200

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

GURË PËR ZMERILUESE BANGO

Përshkrim

  • Për lëmimin / bluarjen e mjeteve HSS

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Diametri x trashësi x vrimë150 x 20 x 20 mm
  • Shkalle dhe fortesi80 J
  • I përshtatshëm për DS W 3150

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GURË PËR ZMERILUESE BANGO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 9000 G
POMPË UJI P 9000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart