Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Çanta me vegla (E MADHE)

Add your review

L2,900

Çantë veglash (E MADHE)

 • Çanta e madhe, praktike e mjeteve Metabo
 • Në pjesën e brendshme të çantës ka pesë ndarje çantash me shiritat me grep dhe lak për të marrë tre paketa baterie, një karikues dhe pajisje shtesë
 • Në pjesën e jashtme ka dy xhepa të bollshëm me zinxhir dhe tre xhepa të tjerë të vegjël për qasje të shpejtë
 • Jastëkët anësorë të rehatshëm dhe rripi i mbushur me shpatulla
 • Tre logot reflektuese të Metabo për dukshmëri optimale në vendin e ndërtimit
 • Pjatë bazë e qëndrueshme, e integruar me shirita për të mbrojtur përmbajtjen e qeses
 • Materiali: poliestër i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga lotët 600D
 • Përmasat (lxwxh): 670 mm x 290 mm x 325 mm
SKU: 657007000 Tags: ,

L2,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Çanta me vegla (E MADHE)

Çanta me vegla (E MADHE) Përshkrim

 • Çanta e madhe, praktike e mjeteve Metabo
 • Në pjesën e brendshme të çantës ka pesë ndarje çantash me shiritat me grep dhe lak për të marrë tre paketa baterie, një karikues dhe pajisje shtesë
 • Në pjesën e jashtme ka dy xhepa të bollshëm me zinxhir dhe tre xhepa të tjerë të vegjël për qasje të shpejtë
 • Jastëkët anësorë të rehatshëm dhe rripi i mbushur me shpatulla
 • Tre logot reflektuese të Metabo për dukshmëri optimale në vendin e ndërtimit
 • Pjatë bazë e qëndrueshme, e integruar me shirita për të mbrojtur përmbajtjen e qeses
 • Materiali: poliestër i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga lotët 600D
 • Përmasat (lxwxh): 670 mm x 290 mm x 325 mm

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çanta me vegla (E MADHE)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8745
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GOMINË PËR FLEX 125 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 96
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Çanta me vegla (E MADHE)
Çanta me vegla (E MADHE)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart