Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V

L34,900

SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V

 • Drejtues me ndikim pa kabëll PowerMaxx SSD 12: drejtues kompakt me efekt pa tel për aplikime të vështira
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12: stërvitje me çekan pa tel kompakt, me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
SKU: 685167000 Tags: ,

L34,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V

SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V

 • Drejtues me ndikim pa kabëll PowerMaxx SSD 12: drejtues kompakt me efekt pa tel për aplikime të vështira
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12: stërvitje me çekan pa tel kompakt, me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë17 Nm / 150,5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 40 Nm / 354 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4 – 44 in-lbs
 • Murator stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 360/0 – 1400 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 21000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Karakteristikat PowerMaxx SSD 12 (601114890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë12 V
 • Maks. madhësia e vidhës M12
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2500 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit3500 bpm
 • Çift rrotullues maksimal115 Nm / 85 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues1
 • Mbajtës bitShpresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Vibration PowerMaxx SB 12 (601076890) Stërvitje me çekan pa tel

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim13 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Kaçavidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Vibration PowerMaxx SSD 12 (601114890) Drejtues pa ndikim kabëll

 • Vidhja me ndikim16.3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emisioni i zhurmës PowerMaxx SB 12 (601076890) Stërvitje me çekan pa tel

 • Niveli i presionit të tingullit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)

Emetim zhurme PowerMaxx SSD 12 (601114890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Niveli i presionit të zërit 95 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje me çekan pa kabëll PowerMaxx SB 12,
 • drejtues goditjeje pa tela PowerMaxx SSD 12,
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah),
 • karikues LC 30,
 • metaBOX 145

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V
SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart