Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL

L49,900

SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL

 • Drejtues me ndikim pa kabëll PowerMaxx SSD 12 BL: drejtues kompakt me efekt pa tel për aplikime të vështira
 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll PowerMaxx BS 12 BL Q: Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
SKU: 685164000 Tags: ,

L49,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL

SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL

 • Drejtues me ndikim pa kabëll PowerMaxx SSD 12 BL: drejtues kompakt me efekt pa tel për aplikime të vështira
 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll PowerMaxx BS 12 BL Q: Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn kompakt për aplikime universale dhe kërkuese
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Teknologjia Ultra-M: performanca më e lartë, karikimi i butë dhe 3 vjet garanci në paketën e baterisë.
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë18 Nm / 159 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1650 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Karakteristikat PowerMaxx SSD 12 BL (601115890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë12 V
 • Maks. madhësia e vidhës M14
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2500 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Çift rrotullues maksimal140 Nm / 105 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues2
 • Mbajtës bitShpresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1 kg / 2.2 lbs

Vibration PowerMaxx BS 12 BL Q (601039890) Stërvitje / Kaçavidë pa tel

 • Shpimi në metal 2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Vibration PowerMaxx SSD 12 BL (601115890) Drejtues pa ndikim kabllor
 • Vidhja me ndikim19,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2 m / s²

Emision i zhurmës PowerMaxx BS 12 BL Q (601039890) Stërvitje / Kaçavidë pa kabëll

 • Niveli i presionit të zërit 72 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 93 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)

Emetim zhurme PowerMaxx SSD 12 BL (601115890) Drejtues pa ndikim kabllor

 • Niveli i presionit të tingullit 96 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje / kaçavidë pa kabëll PowerMaxx BS 12 BL Q,
 • Drejtues pa ndikim kabëll PowerMaxx SSD 12 BL,
 • 1 Paketë Baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah),
 • 1 Paketë Baterie LiHD (12 V / 4.0 Ah), Karikues SC 30, MetaBOX 145

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart