Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC

L58,900

ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC

Prodhimi i ajrit maks .:4380 l / min / 157 cfm
Vakumi: 248 hPa (mbar) / 3,6 psi
Vëllimi i kontejnerit: 50 l / 13 gal

SKU: 602034000 Tags: ,

L58,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC

ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC

Prodhimi i ajrit maks .:4380 l / min / 157 cfm
Vakumi: 248 hPa (mbar) / 3,6 psi
Vëllimi i kontejnerit: 50 l / 13 gal

Përshkrim

 • Fshirës fshesë kompakte për lëngje dhe trupa të thatë me regjistrim komercial
 • Për nxjerrjen nga veglat elektrike dhe pastrimin e vendeve të ndërtimit, punëtorive etj.
 • Fole elektrike për një vegël elektrike për përdorimin automatik të fillimit / mbylljes së fshesës me korrent
 • SelfClean: pastrim gjysmë automatik i filtrit gjatë pushimeve për përdorim tjetër
 • Mbrojtja e përdoruesit: çertifikuar në përputhje me standardin e BE-së për pluhurin e klasës L
 • Mbyllja automatike kur pastroni lëngjet pasi të keni arritur nivelin maksimal të mbushjes
 • Mekanizëm automatik zvarritës për zbrazjen e zorrës së thithjes plotësisht
 • Pajisjet themelore antistatike parandalon ngarkimin statik kur përdorni pajisje të përshtatshme
 • Mekanizmi i mbështjelljes së kabllove
 • Rasti praktik i aksesorit dhe zona e magazinimit
 • Sistemi i magazinimit dhe transportit: bashkimi i MetaLoc dhe fshesës me fshesë me Metadepot (aksesori)

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Prodhimi i ajrit maks. 4380 l / min / 157 cfm
 • Vakum248 hPa (mbar) / 3,6 psi
 • Sipërfaqja e filtrit 8600 cm² / 1333 sq. Inç
 • Fuqia e hyrjes maks. 1400 W
 • Vëllimi i kontejnerit 50 l / 13 gal
 • Tub thithës Ø35 mm / 1 3/8 “
 • Gjatësia e zorrës 3.2 m / 10 ft
 • Pesha 16 kg / 35,3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 8 m / 26 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 72 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Tub thithjeje (Ø 35 mm / 3,2 m)
 • 2 kaseta filtri poliestër (klasa M)
 • Qese filtri leshi
 • Grykë e çarë
 • Grykë Universale
 • Doreza mbajtëse
 • Adapter doreze
 • 2 tuba plastikë thithës

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.2 18 V
COMBO SET 2.3.2 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1300-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO BS 175
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC
ASPIRATOR ME VAKUM ASR 50 L SC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart