Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK

L31,500

MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.8 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4200 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me shpime çekani: 26 mm / 1 1/32 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600697500 Tags: ,

L31,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK

MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.8 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4200 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me shpime çekani: 26 mm / 1 1/32 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç shumë me 4 funksione: shpim çekiç, shpim pa ndikim në dy shpejtësi dhe gdhendje
 • Metabo Quick: ndryshim i shpejtë midis bllokimit të çekanit SDS Plus dhe bllokimit pa çelës për shpime në dru dhe metal
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për parazgjedhjen e shpejtësisë dhe shkallës së ndikimit
 • Njësi ingranazhi me dy shpejtësi: dy shpejtësi shpimi për shpime efektive në dru dhe metal
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri për jetë të gjatë shërbimi
 • Veprimi i çekanit me performancë të lartë, i montuar saktësisht në një strehë të bërë nga aliazh alumini: jetëgjatë dhe e fortë
 • Ergonomi e përsosur falë qendrës së gravitetit që është afër dorës dhe konturit të optimizuar të dorezës
 • Çelësi i poshtëm i mbrojtur nga dëmtimi dhe pluhuri
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Çelës i mbyllur për punë të rehatshme në funksion të vazhdueshëm
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 2.8 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4200 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 800 W
 • Beton shpues me shpime çekani 26 mm / 1 1/32 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 11/16 “
 • Stërvitja Ø çeliku 13/6 mm // 1/2 / 1/4 “
 • Druri i butë stërvitje 32/28 mm // 1 1/4 / 1 3/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1050/0 – 2500 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar790 / 1860 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Diametri i jakës: 50 mm / 1 31/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.1 kg / 6.9 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal3,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Beton shpues me çekiç 12,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2.4 m / s²
 • Daltë 8,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • metaBOX 145 L
 • Bravë pa çelës për mjetet me fyell cilindrik
 • dorezë anësore e veshur me gome

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OFE 738
FREZË VERTIKALE OFE 738
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 216
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart