Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230

L95,000

ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 36 V
Rrota bluarëse Ø: 230 mm / 9 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm

SKU: 613101660 Tags: ,

L95,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230

ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 36 V
Rrota bluarëse Ø: 230 mm / 9 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 6600 rpm

Përshkrim

 • Mulli i parë me kënd i madh në botë (Ø 230 mm) me funksionimin e paketës së baterisë për prerje dhe ashpërsim të fuqishëm të pavarur nga rryma elektrike
 • Diapazoni më i gjerë i aplikimit falë thellësisë jashtëzakonisht të madhe të prerjes prej 77 mm
 • Motor unik pa furça Metabo i kapsuluar me mbrojtje optimale nga pluhuri siguron progres të shpejtë të punës dhe efikasitetin më të lartë
 • Ndërprerësi i Deadman për siguri të lartë të përdoruesit
 • Sistemi i shpejtë i frenimit për sigurinë më të lartë të përdoruesit ndalon diskun brenda disa sekondash pas fikjes
 • Mbrojtës i rregullueshëm pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza kryesore rrotulluese: siguri e lartë dhe trajtim më i mirë gjatë prerjes
 • Doreza anësore Metabo VibraTech (MVT) për amortizimin e dridhjeve për të mbrojtur shëndetin e përdoruesit
 • Doreza anësore mund të montohet në tre pozicione
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës, mbrojtja e butë e fillimit dhe rifillimit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 6,2 Ah
 • Tensioni i baterisë36 V
 • Rrota bluarje 30230 mm / 9 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë6600 rpm
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 6.3 kg / 13.9 bs

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 8,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Rasta me kunj të rrafshët
 • 2 paketa baterie LiHD (36 V / 6,2 Ah)
 • Karikues i shpejtë ASC Ultra “AIR COOLED”
 • Këllëf plastik
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me dy vrima

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
ELEKTROGUR WPB 36 LTX BL 230
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart