Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GURË BANGO DS 125

L15,900

GURË BANGO DS 125

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 125 x 20 x 20 mm // 5 x 3/4 x 3/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 200 W
Çift rrotullimi i prishjes: 0,9 Nm / 8 in-lbs

SKU: 619125000 Tags: ,

L15,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GURË BANGO DS 125

GURË BANGO DS 125

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 125 x 20 x 20 mm // 5 x 3/4 x 3/4 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 200 W
Çift rrotullimi i prishjes: 0,9 Nm / 8 in-lbs

Përshkrim

 • Makinë e vogël dhe e kursimit të hapësirës punëtori
 • Motor me induksion me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët, pa mirëmbajtje
 • Motor për rrymë alternative njëfazore
 • Bllokohet bajoneta e mbulesës mbrojtëse për ndërrim të shpejtë dhe të thjeshtë të rrotave
 • Mbrojtës të mëdhenj të mbrojtjes nga shkëndija për mbrojtjen e syve
 • Këmbët prej gome për zbutjen e dridhjeve për mbështetje të sigurt

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje (thickness x trashësi x vrima) 125 x 20 x 20 mm // 5 x 3/4 x 3/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 2980 rpm
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar200 W
 • Fuqia e daljes130 W
 • Çift rrotullimi i prishjes 0,9 Nm / 8 in-lbs
 • Pesha 7,5 kg / 16,5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 2 m / 7 ft
Fusha e dorëzimit
 • Disqe bluarje të rregullta të oksidit të aluminit 36 P dhe 60 N
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Syzet e mbrojtjes nga shkëndija
 • Mbështetje e pjesës së punës

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GURË BANGO DS 125”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LUÇIDUESE PE 15-20 RT
LUÇIDUESE PE 15-20 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 140
SHARRË VERTIKALE STEB 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 2500
VIDIATOR SE 18 LTX 2500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart