Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC

L23,900

ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC

Diametri i mbështetëses: 125 mm / 5 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 – 11000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 320 W
Diametri i orbitës: 5 mm / 3/16 “

SKU: 600131000 Tags: ,

L23,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC

ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC

Diametri i mbështetëses: 125 mm / 5 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 – 11000 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 320 W
Diametri i orbitës: 5 mm / 3/16 ”

Përshkrim

 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Thumbwheel për zgjedhjen e shpejtësisë
 • Nxitja turbo: lejon që të përdoren rezerva shtesë të energjisë për heqjen maksimale
 • Sistemi i kontrollit të energjisë: Pa gërvishtje kur vendosni makinerinë direkt në material me shpejtësi
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
 • Dorezë anësore e lëvizshme
 • Kushineta me topa të papërshkueshëm nga pluhuri për jetëgjatësi të shërbimit të makinës
 • Strehim mbajtës i hedhur me gome alumini
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Jastëk zmerilimi me shumë vrima për nxjerrje efektive dhe jetë më të gjatë shërbimi të mjedisit lëmues

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Diametri i jastëkut mbështetës 125 mm / 5 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë4200 – 11000 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar320 W
 • Fuqia e daljes160 W
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar9000 rpm
 • Diametri i orbitës 5 mm / 3/16 “
 • Pesha (pa kabllo energjie) 2 kg / 5,1 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 3.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Lustrim4,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 82 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 93 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Jastëk lëmues “multi-vrimë” me grep dhe lak
 • Qese tekstili pluhuri
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • dorezë anësore e lëvizshme

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TS 216
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2660 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart