Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C

L49,500

SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 85/60 mm // 3 5/16 / 2 3/8 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 290 mm / 11 3/8 ”
Teh sharre: 315 x 30 mm // 12 3/8 x 1.181 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2000 W

SKU: 0103152000 Tags: ,

L49,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C

SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 85/60 mm // 3 5/16 / 2 3/8 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 290 mm / 11 3/8 ”
Teh sharre: 315 x 30 mm // 12 3/8 x 1.181 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 2000 W

Përshkrim

 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Sharrë universale për tavolinë me pajisje themelore
 • Ideale për sharrimin e drurit në katror, dërrasave, paneleve dhe materialeve si druri në punëtori dhe në vendet e ndërtimit
 • Motor me induksion të qetë me frenim motorik dhe mbrojtje nga mbingarkesa – pa mirëmbajtje dhe i fortë.
 • Udhëzues universal me udhëzues magnetik për prerje precize të drejtë dhe prerje mitre
 • Tehu i sharrës i rregullueshëm lirisht
 • Vendosja e rehatshme e pjerrësisë së tehut të sharrës nga përpara
 • Dizajn i guximshëm, i veshur me pluhur i çelikut të fletës dhe majë tavoline e galvanizuar
 • Zgjatja e gjatësisë së tryezës së palosshme
 • Korniza dhe motori i montuar paraprakisht

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 1650 x 650 x 1000 mm // 5.5 x 2.2 x 3.3 ft
 • Maks. sipërfaqe mbështetëse 800 x 550 mm // 31 1/2 x 21 5/8 “
 • Lartësia e punës850 mm // 33 1/2 “
 • Lartësia e prerjes0 – 85 mm // 0 – 3 5/16 “
 • Lartësia maksimale e prerjes 90/45 ° 85/60 mm // 3 5/16 / 2 3/8 “
 • Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit290 mm / 11 3/8 “
 • Gjerësia maksimale e materialit në gardhin miter220 mm / 8 5/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 2980 rpm
 • Shpejtësia e prerjes: 50 m / s / 164 ft / s
 • Teh sharre: 315 x 30 mm // 12 3/8 x 1,181 “
 • Diapazoni i kthyeshëm i tehut të sharrës 0 – 45 °
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes2000 W
 • Pesha62 kg / 137 lbs

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 98 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 112 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K4 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit me maja alternative të pjerrëta (24 dhëmbë)
 • Shtrirja e tryezës (550 x 800 mm)
 • Njësia e nxjerrjes së çipave dhe pluhurit
 • Shkop shtytës
 • Set rrotash përfshirë. doreza
 • Udhëzues universal

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart