Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX

L69,900

SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX

Lloji i paketimit të baterisë: Li-jon
Tensioni i baterisë: 18 V
Goditje në punë: 0 – 2700 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 30 mm / 1 3/16 “

SKU: 602269610 Tags: ,

L69,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX

SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX

Lloji i paketimit të baterisë: Li-jon
Tensioni i baterisë: 18 V
Goditje në punë: 0 – 2700 rpm
Goditja e tehut të sharrës: 30 mm / 1 3/16 ”

Përshkrim

 • Strehim i fortë i ingranazheve prej alumini të hedhur në vdesin, i veshur për trajtim optimal
 • Elektronikë Variospeed (V) për të punuar me ritme të personalizuara të goditjes për materialet e përdorura
 • Tehu i sharrës rrotullohet me 180 ° për të punuar sipër sipër rehatshëm
 • Metabo Quick për ndërrimin e tehut pa mjete
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të rregullohet për përdorimin ideal të tehut të sharrës dhe aplikacione të ndryshme të tilla si prerjet e zhytjes
 • Një gamë e gjerë përdorimesh falë diapazonit të përshtatur të sharrës Metabo
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Goditje në boshe 0 – 2700 rpm
 • Goditje e tehut të sharrës 30 mm / 1 3/16 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.6 kg / 7.9 bs

Dridhje

 • Pllaka të sharrimit 21 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2.6 m / s²
 • Sharrim trare druri 20 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 87 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • metaBOX 145 L
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR BS 18 L BL Q
VIDIATOR BS 18 L BL Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 6000 INOX
POMPË UJI P 6000 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart