Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË PORTATIVE TS 254

L96,500

SHARRË PORTATIVE TS 254

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 87/54 mm // 3 7/16 / 2 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 630 mm / 24 3/4 ”
Teh sharre: 254 x 30 mm // 10 x 1.181 “

SKU: 600668000 Tags: ,

L96,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË PORTATIVE TS 254

SHARRË PORTATIVE TS 254

Lartësia maksimale e prerjes 90/45 °: 87/54 mm // 3 7/16 / 2 ”
Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit: 630 mm / 24 3/4 ”
Teh sharre: 254 x 30 mm // 10 x 1.181 ”

Përshkrim

 • Sharrë tavoline jashtëzakonisht e lehtë me funksion karrocë për më shumë lëvizshmëri në kantierin e ndërtimit
 • Mbështetëse e integruar e bërë nga alumini i qëndrueshëm i hedhur në vdes (i patentuar): shpaloset për disa sekonda me mbështetës të sigurt
 • Shumë kompakt me mbajtëse të palosur për transport të rehatshëm dhe hapësirë ​​ruajtëse
 • Lartësia e dytë e punës për të punuar afër nivelit të tokës
 • Ndërtim kornizë tubular anti-përdredhës për kërkesat më të larta në vendin e ndërtimit dhe gjatë instalimeve
 • Kabllot dhe të gjithë përbërësit shtesë për transport mund të ruhen në zorrë
 • Motor i fuqishëm me mbrojtje elektronike nga mbingarkesa
 • Frena motorike për ndalim të shpejtë të tehut të sharrës në 3 sekonda
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Fillim i butë për jetë të gjatë shërbimi të motorit dhe makinës
 • Gardh i saktë i grisjes me fiksim të dyfishtë dhe fiksim të shpejtë
 • Pjerrësia e saktë e tehut përmes udhëzuesit të ingranazheve
 • Rivendosja automatike në 0 – 45 ° pas uljeve
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me bllokimin e gishtit
 • Pykë ndarëse mund të ulet pa mjete për prerje të fshehura dhe transport
 • Zgjerimi i saktë, i zgjerueshëm i gjerësisë së tryezës për sipërfaqe ekstra të mëdha pune

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 740 x 750 x 355 mm // 2.5 x 2.5 x 1.2 ft
 • Maks. sipërfaqja mbështetëse 970 x 995 mm // 38 3/16 x 39 3/16 “
 • Lartësia e punës850 / 355 mm // 33 1/2 / 14 “
 • Lartësia e prerjes0 – 87 mm // 0 – 3 3/8 “
 • Lartësia maksimale e prerjes 90/45 ° 87/54 mm // 3 7/16 / 2 “
 • Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit 630 mm / 24 3/4 “
 • Gjerësia maksimale e materialit në gardhin miter 200 mm / 7 7/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 4200 rpm
 • Shpejtësia e prerjes56 m / s / 184 ft / s
 • Teh sharre 254 x 30 mm // 10 x 1.181 “
 • Diapazoni i kthyeshëm i tehut të sharrës-1.5 – 46.5 °
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100% 1700 W
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes S6 20% 2000 W
 • Pesha 33,4 kg / 73,6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 3.1 m / 10 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 99 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 112 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit me maja alternative të pjerrëta (40 dhëmbë)
 • Rip Gardh
 • Gardh Mitre
 • Zgjatja e gjatësisë së tryezës
 • Zgjatja e gjerësisë së tryezës (djathtas)
 • Rasti i sharres
 • Shkop shtytës
 • Qëndroj
 • Goma gome te forte

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË PORTATIVE TS 254”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 4500 INOX
POMPË UJI P 4500 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
SHARRË PORTATIVE TS 254
SHARRË PORTATIVE TS 254
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart