Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140

L41,500

SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 140 mm / 5 1/2 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3000 rpm

SKU: 601405890 Tags: ,

L41,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140

SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 140 mm / 5 1/2 ”
Goditje në punë boshe: 1000 – 3000 rpm

Përshkrim

 • Bashkim pjesësh figure jashtëzakonisht të fuqishme me VTC-Electronics për shkurtime të shpejta në dru të butë deri në 140 mm
 • Performancë e lartë sharrimi: mbi 40 metra në chipboard (19 mm) me vetëm një karikim të paketës së baterisë
 • Jashtëzakonisht i dobishëm për shkak të madhësisë së vogël të dorezës dhe sipërfaqes së kapjes së butë
 • Sharrja e saktë dhe e përputhur me materialin për shkak të shkallës së ndryshueshme të goditjes, goditjes së lavjerrësit dhe udhëzimit të fletës së sharrës me shtrirje të ulët me mbështetjen e pranverës
 • Metabo “Quick” për ndërrimin e fletëve të sharrës pa mjete dhe me nxjerrje automatike
 • Fillim automatik i përshtatshëm me nxitim automatik të ritmit të goditjes
 • Prerje të thjeshta të pjerrëta falë pllakës së këmbës me pika pushimi që mund të rregullohen pa mjete
 • Funksioni i fryrjes së rrojës së zgjedhshme siguron pamje të lirë të vijës prerëse
 • Dritë e integruar e punës LED për ndriçimin e vijës prerëse
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë ritme të personalizuara të goditjes, të cilat mbeten konstante nën ngarkesë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërrimit të baterisë
 • Jetëgjatësi e gjatë falë dizajnit optimal të ingranazheve dhe motorëve dhe strehimit të fortë të ingranazheve prej alumini të hedhur me vdes
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Druri i thellësisë së prerjes 140 mm / 5 1/2 “
 • Thellësia e prerjes metal NF 35 mm / 1 3/8 “
 • Çeliku i fletës së thellësisë së prerjes: 10 mm / 3/8 “
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: – 45 / + 45 °
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit4
 • Goditje në punë boshe 1000 – 3000 rpm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.9 kg / 6.4 bs

Dridhje

 • Druri për sharrim12 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.8 m / s²
 • Sharrim metali12 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2.3 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 101 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Pllakë mbrojtëse plastike
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Pllaka mbrojtëse e çipave
 • Vendosja e çështjes MetaLoc
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.6.1 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BEV 1300-2
TRAPAN BEV 1300-2
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart