Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50

L20,900

KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50

Lloji i thonjve: SKN
Gjatësia e thonjve: 15 – 50 mm // 5/8 – 2 “

SKU: 601568500 Tags: ,

L20,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50

KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50

Lloji i thonjve: SKN
Gjatësia e thonjve: 15 – 50 mm // 5/8 – 2 ”

Përshkrim

 • Për përpunimin e thonjve
 • Për ambientet e brendshme, p.sh. për fiksimin e paneleve të murit dhe tavanit ose për ngjitjen e shiritave
 • Praktik dhe i lehtë për funksionim të lehtë edhe në vende të vështira për tu arritur
 • Kontrolli i thellësisë së rrotullës për rezultate të sakta të punës
 • Mekanizmi i sigurisë parandalon veprimin e paqëllimtë të shkaktuar për mbrojtjen e përdoruesit
 • Hapje pa mjete e mbulesës së përparme për eliminimin e thjeshtë dhe të shpejtë të defekteve
 • Strehim i përbërë ergonomik: izolim jo-shqip dhe dridhje të ulët për punë të rehatshme
 • Dorezë e gomuar për funksionim ergonomik dhe pa lodhje
 • Udhëzues i shkarkimit rrotullues miqësor për përdoruesin: nuk ka turbulencë pluhuri në zonën e punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i thonjve SKN
 • Gjatësia e thonjve 15 – 50 mm // 5/8 – 2 “
 • Presioni i funksionimit5 – 8 bar // 72.5 – 116 psi
 • Kërkesa e ajrit për ndikim 0,66 l / 0,02 cfi
 • Pesha 0,92 kg / 2 lbs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Shishe vaji
 • Syze sigurie
 • Këllëf plastik
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SB 18 L BL
VIDIATOR SB 18 L BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL
KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50
KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart