Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16

L14,900

KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16

Lloji i kapëses: 80
Gjatësia e kapëses: 4 – 16 mm // 3/16 – 5/8 “

SKU: 601564500 Tags: ,

L14,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16

KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16

Lloji i kapëses: 80
Gjatësia e kapëses: 4 – 16 mm // 3/16 – 5/8 ”

Përshkrim

 • Për përpunimin e prodhimeve
 • Për fiksimin e rreshtave, materialeve, materialit izolues
 • Praktik dhe i lehtë për funksionim të lehtë edhe në vende të vështira për tu arritur
 • Strehim i përbërë ergonomik: izolim jo-shqip dhe dridhje të ulët për punë të rehatshme
 • Dorezë e gomuar për funksionim ergonomik dhe pa lodhje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji kryesor 80
 • Gjatësia e kapëses 4 – 16 mm // 3/16 – 5/8 “
 • Presioni i funksionimit5 – 7 bar // 72.5 – 101.5 psi
 • Kërkesa e ajrit për ndikim 0,34 l / 0,01 cfi
 • Pesha 0,78 kg / 1,7 lbs
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Shishe vaji
 • Syze sigurie
 • Këllëf plastik
 • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.3 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart