Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH

Add your review

L8,500

PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH

Presioni i funksionimit: 0,5 – 10 bar // 7,3 – 145 psi
Gjatësia e zorrës: 100 cm / 3 ft

L8,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH

PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH

Presioni i funksionimit: 0,5 – 10 bar // 7,3 – 145 psi
Gjatësia e zorrës: 100 cm / 3 ft

Përshkrim

 • Për testimin dhe fryrjen e gomave
 • Strehim i përbërë ergonomik: izolim jo-shqip dhe dridhje të ulët për punë të rehatshme
 • Funksionim i thjeshtë me matës precize, i sigurt për mbitensionin
 • Dorezoni me sipërfaqe të rrëshqitjes së butë
 • Kalibruar zyrtarisht (përfshirë tarifën e kalibrimit) për përdorim në operacionet tregtare
 • Me prizë çift rrotullues
 • Matës i madh presioni Ø 80 mm për lexueshmëri të mirë
 • Matës presioni me qefin gome për tu mbrojtur nga dëmtimi

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 0,5 – 10 bar // 7,3 – 145 psi
 • Gjatësia e zorrës 100 cm / 3 ft
 • Pesha 0,55 kg / 1,2 l
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart